درباره ما

نوین نقش، خدمات چاپ و تبلیغات را در قالب وب سایت خود به کاربران عرضه می‌کند؛ با هدف این که این فضا، مشکلات پیشین کاربران در ثبت سفارش به روش های حضوری و سنتی گذشته را حل کند و به آسانی خدمات مورد نیازشان را ارائه کند.

نوین نقش از شهریور 1391 فعالیت خود را آغاز کرد و تا امروز به درک مناسبی از نیازهای بازار و هنجارهای حاکم بر آن رسیده است. از ابتدا خود را متعهد به ارائه کالای با کیفیت و برخورد محترمانه با مشتری می‌دانستیم زیرا این وظیفه ذاتی هر کسب و کاری مانند ماست. همچنین خواستیم تا کیفیتی که در محصولات و خدماتمان به آن پایبند بودیم را به حوزه روش‌های عرضه و فروش نیز تسری دهیم؛ لذا بر آن شدیم تا زیرساختی یکپارچه و به صورت بر خط به کاربران عرضه کنیم که نیاز فضای چاپ و تبلیغات کشور را پاسخگو باشد.

وب سایت فعلی نوین نقش با به روز ترین روش‌های طراحی سایت و همگام با استانداردهای جهانی در ویژگی های دیداری و پروتکل‌های امنیتی، توسط برنامه‌نویسان ارشد و متخصصان حرفه‌ای درون مجموعه نوین نقش طراحی شده است.

زنجیره تامین محصولات و خدمات ما شامل تامین درون سازمانی و بیرون سازمانی می‌شود که دست آخر تمام این موارد را با تعریف معیارهای کیفی یکسان به کاربران ارائه می‌کنیم. بهره‌گیری از دستگاه‌های چاپ پیشرفته و تجهیزات کارگاهای مدرن در کنار سرمایه انسانی کارآمد و حرفه‌ای با نرم‌افزارهای کاربرپسند و راهبردی در عین اولویت بخشی به نیاز مشتریان و بازار، بخشی از معیارهای کیفی نوین نقش است. همچنین به واسطه تولید برخی اقلام در تیراژ بالا و اعمال حاشیه سود حد اقلی روی قیمت، با جلب نظر مصرف کننده نهایی، گام بلندی در تحقق معیارهای کمی برداشته ایم.

در نهایت کوشش کرده‌ایم تا مانند ناممان، هم نوین و مدرن و به روز باشیم، هم نشانی از نقش و نگارهای کهن سرزمین‌مان در تارو پود این تجارت به تصویر بکشیم. می‌خواهیم در زیبایی و رنگین شدن فضاها همراه شما باشیم و نقشی نو در اندازیم. می خواهیم هر اندازه که خواستید، برایتان نوین نقش باشیم. ما هر روز به شوق بهتر بودن از خواب بر می‌خیزیم و امید داریم انتخابتان نوین نقش باشد.

 

به زودی جزئیات بیشتری از تیم نوین نقش و خصوصیات لوگو نوین نقش در این قسمت قرار خواهد گرفت.