دسته بندی

جدیدترین محصولات

ویژه

لیوان زن تک

دستگاه چاپ لیوان تکی ، با وجود دستگاه لیوان زن دوتایی و دستگاه لیوان زن پنج تایی ، هنوز هم محبوبیت خود را میان کاربران حفظ کرده است . عده ای بر این باورند که به دلیل جدا بودن برد الکترونیکی ، استفاده از پنج دستگاه لیوان زن تکی ، بهتر از استفاده از یک دستگاه چاپ لیوان پنج عددی است .

دستگاه چاپ لیوان تکی ، با وجود دستگاه لیوان زن دوتایی و دستگاه لیوان زن پنج تایی ، هنوز هم محبوبیت خود را میان کاربران حفظ کرده است . عده ای بر این باورند که به دلیل جدا بودن برد الکترونیکی ، استفاده از پنج دستگاه لیوان زن تکی ، بهتر از استفاده از یک دستگاه چاپ لیوان پنج عددی است .

دستگاه چاپ لیوان تکی جدید ، نسبت به مدل های قدیمی تر دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن ، پیشرفت های زیادی کرده است . دستگاه لیوان زن سابلیمیشن جدید ، برای باز شدن ، نیازی به پیچ گوشتی و آچارهای خاص ندارد . دستگاه چاپ لیوان سابلیمیشن در گذشته برای باز شدن به آچار نیاز داشت . همین سطح از پیشرفت را در زمینه برد الکترونیکی دستگاه چاپ لیوان شاهد هستیم .

برد الکترونیکی دستگاه سابلیمیشن لیوان زن ، می تواند در دو حالت دمایی سانتیگراد و فارنهایت تنظیم شود . همچنین ، تعداد رنگ های به کار گرفته شده درصفحه نمایشگر دستگاه لیوان زن بیشتر شده است که تجربه کاربری بهتری به همراه دارد .

همانطور که آگاه هستید ، چاپ سابلیمیشن به طور کلی با انتقال دما عمل می کند . این مقاله چاپ نوین نقش در زمینه چاپ های حرارتی ، به این موضوع اشاره دارد که فرایند انتقال دما در کلمپ لیوان زن سابلیمیشن ، به شکل یکنواخت رخ می دهد و از این رو ، خروجی چاپ لیوان زن سابلیمیشن نوین نقش بهتر شده است .

علیرغم تمام این ویژگی های دستگاه چاپ روی لیوان سابلیمیشن که ذکر شد به آن اضافه شده است ، قیمت دستگاه چاپ لیوان ، تغییر چندانی نداشته است . حتی می توان گفت در مقایسه با قیمت دستگاه لیوان زن در مقاطعی از زمان گذشته ، با بهبود نسبی همراه بوده است . لیست قیمت دستگاه چاپ روی لیوان سرامیکی را می توانید طی تماس تلفنی با کارشناسان فروش نوین نقش جویا شوید تا آخرین قیمت دستگاه چاپگر لیوان در اختیار شما قرار گیرد .

یک پوشش پلاستیکی روی دستگیره پرینتر لیوان قرار گرفته است که برای باز و بسته شدن لیوان زن به کار می رود و سنسور لیوان زن با حرکت آن عمل می کند . عملکرد حسگر دستگاه چاپ لیوان به این صورت است که با بسته شدن دستگیره ، تایمر شروع به شمارش معکوس به سمت صفر می کند و با باز شدن آن ، صدای هشدار دستگاه قطع می شود .

 

مادربرد دستگاه سابلیمیشن لیوان زن ، خیلی کم دچار خرابی می شود و در صورت نیاز به تعمیر برد الکترونیکی دستگاه لیوان زن سابلیمیشن یا به اصطلاح کنترل پنل دستگاه چاپ حرارتی لیوان سرامیکی ، هزینه پایینی به همراه دارد . تعمیرات دستگاه لیوان زن چاپ سابلیمیشن ، از جمله خدماتی است که توسط مجموعه چاپ و تبلیغات نوین نقش صورت خواهد پذیرفت .

حتماً دوشاخه برق دستگاه لیوان زن ، برای دریافت برق باید به محافظ برق زده شود تا برد الکترونیکی دستگاه از آسیب جریان غیر مجاز برق و نوسان آن در امان باشد . دستگاه لیوان زن سابلیمیشن با برق 220 ولت که برق شهری ایران محسوب می شود ، به خوبی کار می کند و مصرف برق این دستگاه چاپ حرارتی لیوان زن ، بهینه می باشد .

علاوه بر آموزش های تصویری که تحت عنوان آموزش چاپ سابلیمیشن در سایت نوین نقش موجود است ، آموزش حضوری کامل توسط کارشناسان این حوزه به خریدار ارائه خواهد شد . از این رو از دریافت آموزش کار با دستگاه لیوان زن سابلیمیشن آسوده خاطر بوده و آگاه باشید که کار دشواری . حتی پس از تحویل دستگاه ، در صورت عدم امکان حضور در دفتر نوین نقش ، می توان از طریق تماس تلفنی و یا تهیه ویدیو و ارسال و دریافت به وسیله نرم افزارهای ارتباطی ، سوالات و موارد احتمالی در مورد دستگاه را مرتفع نمود .

دستگاه لیوان زن سابلیمیشن دارای ضمانت می باشد . گارانتی دستگاه چاپ روی لیوان به مدت یکسال توسط نوین نقش صورت می گیرد ؛ همچنین خدمات پس از فروش دستگاه سابلیمیشن چاپ روی لیوان مانند تامین قطعات و موارد مشابه صورت می گیرد .

پشتیبانی خریداران دستگاه چاپ روی لیوان حرارتی با روش های متنوع انجام می شود . علاوه بر پاسخگویی تلفنی در ساعات اداری ، نرم افزارهای ارتباطی به این امر کمک کرده و سبب می شوند تا خاج از ساعات اداری ، نوین نقش همراه شما باشد .

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره چاپگر سابلیمیشن لیوان ، همکاران ما در واحد فروش نوین نقش ، به پرسش ها و درخواست های شما پاسخ خواهند داد .

 

محصولات مشابه

محصولات پرفروش

بالا