دسته بندی

جدیدترین محصولات

ویژه

پرس حرارتی 60 در 40 کشویی مگنتی

دستگاه کشویی مگنتی 60 در 40 سابلیمیشن ، همان دستگاه پرس تخت ساده است ، با این تفاوت که دارای صفحه زیرین کشویی می باشد . صفحه کشویی زیرین پرس سابلیمیشن ، این امکان را به کاربر دستگاه ( مخصوصاً کاربران مبتدی که تازه کار با پرس حرارتی را آغاز کرده اند ) می دهد که با خیالی آسوده و بدون نگرانی از تماس دست با صفحه آلمینیومی داغ دستگاه ، به انجام کار بپردازد .

دستگاه کشویی مگنتی 60 در 40 سابلیمیشن ، همان دستگاه پرس تخت ساده است ، با این تفاوت که دارای صفحه زیرین کشویی می باشد . صفحه کشویی زیرین پرس سابلیمیشن ، این امکان را به کاربر دستگاه ( مخصوصاً کاربران مبتدی که تازه کار با پرس حرارتی را آغاز کرده اند ) می دهد که با خیالی آسوده و بدون نگرانی از تماس دست با صفحه آلمینیومی داغ دستگاه ، به انجام کار بپردازد .

همان طور که از تصاویر دستگاه پرس سابلیمیشن شصت در چهل قابل برداشت است ، این دستگاه دارای دو صفحه می باشد . یکی صفحه زیرین یا همان کفی و دیگری صفحه رویی :

صفحه بالایی دارای آهنربا می باشد و از همین روست که نام مگنتی روی آن گذاشته اند . دلیل نامگذاری کشویی مگنتی نیمه اتوماتیک روی این دستگاه ، آهنربایی است که روی صفحه رویی قرار دارد و با اتمام زمان چاپ کار ، به صورت خودکار ، جریان برق داخل آهنربا قطع شده و دستگاه بدون نیاز به صرف انرژی و انجام اقدام از سوی کاربر باز می شود . قطعات دستگاه چاپ سابلیمیشن تخت ، روی همین صفحه رویی نصب شده اند . اهرم فشار دستگاه چاپ تیشرت نیمه اتوماتیک و پیچ تنظیم فشار دستگاه چاپ حرارتی 40 در 60 نیمه اتوماتیک آهنربایی کشویی ، قطعاتی هستند که روی صفحه رویی قرار دارند . برد الکترونیکی که مرکز فرمان پرس تخت یا کنترل پنل دستگاه چاپ سابلیمیشن مغناطیسی کشویی محسوب می شود ، روی ستون پشتی دستگاه قرار دارد . در ادامه پس از شرح ویژگی های صفحه زیرین دستگاه پرس گرم تخت کشویی آهنربایی ، به شرح موارد مذکور خواهیم پرداخت .

صفحه زیرین پرس سابلیمیشن کشویی مغناطیسی 60*40 ، به صورت کشویی داخل و بیرون می شود . صفحه زیر پرس کشویی مگنتی سابلیمیشن ، دارای یک دستگیره پلاستیکی ( جهت جلوگیری از انتقال گرمای زیاد به دست کاربر ) می باشد که راحتی عملکرد دستگاه چاپ را به همراه دارد . یک لایه لاستیکی با کیفیت انعطاف پذیر ، جهت عملکرد بهینه دستگاه نیمه اتوماتیک چاپ تیشرت ( و اقلام مشابه ) به همراه این دستگاه ارائه می شود . صفحه زیرین پرس تخت ، بر روی دو محور میله ای گرد به صورت افقی حرکت می کند و جهت حفظ تعادل دستگاه ، به مقدار معینی بیرون می آید . یاداور می شود که یک لایه کاور برای زیره لاستیکی دستگاه نیز وجود دارد . ریل های یاد شده ، نیازمند آن هستند تا با توجه به میزان بهره برداری از دستگاه ، مورد نظافت و روغن کاری قرار گیرند . روغن کاری با روغنی که به روغن چرخ خیاطی مشهور است می بایست انجام شود ؛ آن هم با میزان بسیار کم در حد چند قطره .

می خواهیم به شرح کاربرد قطعات دستگاه کشویی مگنتی با توجه به عکس دستگاه سابلیمیشن کشویی مگنتی بپردازیم که شامل این موارد می شود :

1 – برد الکترونیکی دستگاه چاپ سابلیمیشن پرس تخت کشویی مگنتی

2 – اهرم فشار پرس تخت سابلیمیشن 40*60 مگنتی کشویی

3 – پیچ تنظیم فشار پرس گرم نیمه اتوماتیک آهنربایی کشویی

4 – جک اتوماتیک باز و بسته شدن دستگاه چاپ تیشرت ( این دستگاه بیشتر به این نام معروف است )

برد الکترونیکی : که می توان آن را قلب دستگاه چاپ نامید . این برد هرچند که مشمول گارانتی می شود ، اما در صورت استفاده صحیح ، با مشکلی مواجه نخواهد شد . استفاده صحیح یعنی این که محدوده دمایی مشخص شده توسط کارشناسان آموزش کار با دستگاه نوین نقش رعایت شود و از طرف دیگر اقدامات امنیتی و پیشگیرانه لازم که در باب سایر دستگاه های برقی مانند یخچال و تلویزیون رعایت می شود ، در مورد این دستگاه نیز رعایت شود ؛ یعنی از محافظ برقی مرغوب استفاده شود تا اجازه عبور جریان غیر مجاز از سیم کشی ساختمان به دستگاه داده نشود . اما در رابطه با ویژگی های برد الکترونیکی پرس تخت 60 در 40 می توان گفت که این برد دارای پنج حالت تنظیم می باشد که هنگام خریداری دستگاه ، آموزش های کامل در این باره ارائه خواهد شد . این برد فاقد دکمه می باشد و به صورت لمسی (Touch) کار می کند . دما ، زمان ، واحد سنجش دما ، صدای هشدار دستگاه و دیگر موارد مورد نیاز برای عملکرد دستگاه چاپ حرارتی پرس تخت ، توسط این برد تنظیم می شوند .

اهرم فشار : برای آن که دو صفحه پرس سابلیمیشن نیمه اتوماتیک ، کار چاپی را تحت فشار خود قرار دهند ، نیرویی لازم است تا این دو صفحه را به هم برساند . وسیله انتقال نیروی عضلات فرد کاربر به این صفحات ، اهرمی است که در طراحی این دستگاه چاپ لحاظ شده است .

پیچ تنظیم فشار : هرچند که این دستگاه بیشتر به دستگاه چاپ تیشرت نیمه اتوماتیک معروف است ولی به این معنا نیست که دارای کاربری های دیگر نمی باشد . از جمله سایر کاربری های پرس 60 در 40 سابلیمیشن ، می توان به قابلیت چاپ پازل ، چاپ پارچه ، چاپ پد موس ، چاپ شال و . . . اشاره کرد . با توجه به این که ضخامت هر کدام از کالاهای یاد شده متفاوت می باشد ، لذا لازم است تا ارتفاع میان دو صفحه و در واقع میزان فشار وارده از دستگاه به کالای چاپی تغییر کند . پیچ تنظیم فشار ، این قابلیت را برای کاربر فراهم می کند .

جک اتوماتیک : جک اتوماتیک نیازی به توضیح زیاد ندارد . جک اتوماتیک سبب می شود تا پس از عملکرد سنسور دستگاه و قطع جریان برق آهنربای الکتریکی ، صفحه رویی دستگاه را به بالا هل دهد و باز کند .

 

قیمت دستگاه کشویی مگنتی چهل در شصت ، حد وسط قیمت دو دستگاه پرس تخت ساده سابلیمیشن و پرس تخت کشویی چرخشی است . هرچند که قیمت های موجود در صفحه لیست قیمت دستگاه های چاپ سابلیمیشن و انواع پرس تخت حرارتی سایت نوین نقش می تواند مورد رویت قرار گیرد ولی بهتر است متقاضیان خرید این دستگاه ، از ویژگی های دو دستگاه همرده دیگر آگاه شوند .

 

از بابت آموزش کار با دستگاه مگنتی کشویی نگران نباشید . علاوه بر این که ویدیوی آموزش کار با پرس تخت کشویی مگنتی سابلیمیشن به همراه آموزش گام به گام تصویری کار با پرس گرم کشویی مگنتی در قالب جزوه روی سایت نوین نقش موجود است ، پرس سابلیمیشن 40 در 60 کشویی مگنتی همراه با آموزش کامل توسط کارشناسان واحد آموزش نوین نقش عرضه می شود .

نوین نقش ، پرس گرم سابلیمیشن 40 در 60 مگنتی کشویی را به مدت یک سال گارانتی می کند .

خدمات پس از فروش دستگاه چاپ حرارتی سابلیمیشن 60 در 40 مغناطیسی نیمه اتوماتیک ، توسط نوین نقش ارائه خواهد شد .

از طریق تلفن و سایر روش های ارتباطی ، خدمات پشتیبانی دستگاه کشویی آهنربایی 60 در 40 از سوی نوین نقش ارائه خواهد شد .

 

در صورتی که سوال و ابهامی وجود دارد یا فقط قصد استعلام قیمت دستگاه پرس تخت 60 در 40 سابلیمیشن کشویی – مگنتی را دارید ، هم اکنون با کارشناسان فروش نوین نقش تماس حاصل فرمایید .

بالا