دسته بندی

جدیدترین محصولات

ویژه

پرس تخت

 • تکي
 • ليست
 • دستگاه نگین زن - پرس تخت نگین زن
   

  دستگاه نگین زن از طریق انتقال حرارت به چسب موجود در پشت نگین ها و آب شدن چسب ، نگین ها را به پارچه ( یا اجناس دیگر ) می چسباند .

  پرس تخت نگین زن در ابعاد گوناگون ارائه می شود . پرس حرارتی نگین زن 60 در 40 که در انواع نگین زن کشویی چرخشی و نگین زن کشویی مگنتی ارائه می شود ، از پر طرفدارترین دستگاه های نگین زن می باشند و بهتر است آن ها را پرس حرارتی کشویی چرخشی نگین زن و پرس حرارتی کشویی آهنربایی نگین زن بنامیم .

  ارتفاع دستگاه چاپ نگین قابل تنظیم است و می توان سنگ های زینتی لباس را هم به وسیله همین دستگاه روی لباس و سایر اجناس چسباند .


 • پرس تخت 105 در 75 پنوماتیک نیمه اتوماتیک سابلیمیشن
   

  پرس تخت 105 در 75 سابلیمیشن که به صورت پنوماتیک کار می کند ، یک دستگاه چاپ صنعتی محسوب می شود .

  همانطور که از نام این دستگاه مشخص است ، ابعاد چاپ پرس تخت حرارتی 75 در 105 ، سانتیمترهایی به همین مقادیر را پوشش می دهد .

  جنس زیره این دستگاه از خرده نمد های فشرده شده به همراه یک کاور برزنتی می باشد که در برابر دمای بالای دستگاه چاپ سابلیمیشن بزرگ مقاوم است .

  از این دستگاه می توان برای چاپ پارچه ، چاپ دامن ، چاپ تیشرت تمام چاپ و چاپ های سابلیمیشن بزرگ استفاده کرد .

   
 • پرس حرارتی 60 در 40 کشویی چرخشی

  پرس 60 در 40 کشویی چرخشی با قابلیت چرخش نزدیک به 360 درجه صفحه رویی و حرکت کشویی به سمت بیرون صفحه زیرین ، تجربه کاربری آسانی برای فعالان عرصه چاپ سابلیمیشن به همراه دارد .

  دستگاه پرس تخت 40 در 60 سابلیمیشن می تواند محصولات گوناگون از جمله پارچه ، تیشرت ، پرچم ، پازل و سایر محصولات چاپ حرارتی را چاپ کند .

  فرایند انتقال دما در دستگاه پرس گرم سابلیمیشن شصت در چهل سانتیمتر به خوبی صورت می گیرد زیرا هم آلیاژ مصرفی فلز از نوع مرغوب استفاده شده است و هم نحوه قرارگیری المنت ها به نحوی است که گرما به صورت یکنواخت در سرتاسر صفحه با مساحت 2400 سانتی متر مربع پخش می شود و از این رو نگرانی کاربر دستگاه از عدم رنگ گرفتن محصولاتی مانند تیشرت در لبه های بیرونی را رفع می کند .

 • پرس حرارتی 60 در 40 کشویی مگنتی

  دستگاه کشویی مگنتی 60 در 40 سابلیمیشن ، همان دستگاه پرس تخت ساده است ، با این تفاوت که دارای صفحه زیرین کشویی می باشد . صفحه کشویی زیرین پرس سابلیمیشن ، این امکان را به کاربر دستگاه ( مخصوصاً کاربران مبتدی که تازه کار با پرس حرارتی را آغاز کرده اند ) می دهد که با خیالی آسوده و بدون نگرانی از تماس دست با صفحه آلمینیومی داغ دستگاه ، به انجام کار بپردازد .

 • پرس حرارتی 60 در 40 مگنتی

  پرس تخت سابلیمیشن ساده 60 در 40 بین انواع پرس های تخت دارای قیمت کمتری است . قیمت پرس تخت حرارتی 60 در 40 ساده ، در مقایسه با کارایی آن بسیار مقرون به صرفه است . پرس 40 در 60 حرارتی برای چاپ سابلیمیشن روی منسوجات مانند تیشرت و شال مناسب است ؛ البته این بدان معنا نیست که برای چاپ پازل و موارد دیگر نمی توان از آن بهره برد .

  پرس سابلیمیشن تخت چهل در شصت دارای صفحه زیرین ثابت می باشد . لذا به دلیل محدودیت ارتفاع ناحیه کاربری ، همواره باید اپراتور دستگاه چاپ سابلیمیشن ساده تخت ، مراقب باشد تا صفحه داغ رویی دستگاه باعث سوختگی نشود . برای جلوگیری از سوختگی ، نیاز به مهارت بالای اپراتور می باشد و اپراتور های تازه کار دستگاه چاپ سابلیمیشن تخت 60 در 40 باید احتیاط بیشتری داشته باشند .
 • پرس تخت 30 در40 چرخشی

  پرس تخت 30 در 40 چرخشی سابلیمیشن را می توان قطعه ای از دستگاه سابلیمیشن 6 کاره دانست . واقعیت آن است که نوین نقش تنها به کسانی خرید این دستگاه پرس تخت حرارتی 30 در 40 را پیشنهاد می کند که از فعالان چاپ سابلیمیشن باشند و یا اگر در آغاز راه هستند ، می خواهند روی یک محصول خاص کار کنند . در غیر اینصورت ، ترجیح مرجح آن است که دستگاه 6 کاره خریداری شود ؛ زیرا به لحاظ قیمتی نیز مقرون به صرفه تر است .

بالا