دسته بندی

ویژه

چاپ در المپیک

چاپ در المپیک

المپیک بزرگترین رویداد ورزشی دنیاست که هر چهار سال یک بار برای رقابت ورزشکاران سراسر دنیا برگزار می شود . معمولاً المپیک ها غرق در رنگ اند . رنگ های محبوب کشورهای میزبان یا برگزار کنند به عنوان رنگ غالب مورد توجه قرار دارند و مشابه تم ها در ابزار الکترونیکی ، سعی می شود تا رنگ زمینه مسابقات به این رنگ ها تغییر پیدا کند . همه این موارد به واسطه چاپ محقق می شود .

لباس ورزشکاران کشور ها و هرجا که نیاز به بروز هویت بصری باشد ، همگی به وسیله چاپ ، رنگی می شوند . اگر چاپ از المپیک گرفته شود ، بسیاری از زیبایی های تصویری آن از بین می رود . چاپ در المپیک از این رو مهم است که طیف وسیعی از اشیاء حاضر در المپیک را متأثر از خود می سازد ؛ پرچم کشور ها ، اقلام هواداری مانند شال و کلاه و ... و بسیاری چیز های دیگر .

هدف از نگارش این مقاله چاپ کوتاه ، یادآوری اهمیت ویژه چاپ در المپیک بود . المپیک گردش اقتصادی بالایی برای کشور میزبان به همراه دارد اما این بدان معنا نیست که کشورهای شرکت کننده و اصناف و مشاغلی که به المپیک مرتبط اند و با آن درگیر می شوند را از هیجان برگزاری این رویداد بزرگ ورزشی در تهیه وسایل و البسه و . . . دور نگه دارد . فعالان چاپ در سراسر دنیا ، نقش پررنگی در زیبایی های دیداری المپیک ها دارند .

جدیدترین اخبار

بالا