دسته بندی

ویژه

شرایط پذیرش بازاریاب نوین نقش

مناسب متقاضیان شغل دوم ، دانشجویان و افراد خواهان کار پاره وقت بدون محدودیت زمانی و مکانی
در کسب و کارها ، نحوه بازار یابی یکی از عوامل مهم شکست یا پیروزی است . تا جایی که عدم و بقای یک تجارت در گرو بازاریابی است ؛ در دنیای بیش از پیش وسعت یافته امروز ، شاید اشتغال به یک شغل نتواند حس تنوع طلبی و یا سطح انتظارات را پاسخگو باشد . از این رو به فراوانی افرادی را در کنار خود دیده ایم که دو یا چند شغل دارند و از وضعیت خود راضی به نظر می رسند . 

نوین نقش با آگاهی از موارد ذکر شده ، از حضور بازاریابان ( بازاریابی اینترنتی – بازاریابی حضوری و ویزیتوری – بازاریابی پاره وقت – بازاریابی تبلیغاتی – بازاریابی چاپ و تبلیغات – بازاریابی طراحی سایت ) در کسب و کار خود به گرمی استقبال می کند و استخدام بازاریاب در نوین نقش را انجام می دهد . 

نحوه همکاری دشوار نیست و نیازی به حضور مستمر بازاریابان ( بازاریاب چاپ و تبلیغات ) در محل شرکت نبوده و اختصاص زمان کاری از پیش تعیین شده وجود ندارد . از این رو دانشجویان خواهان کسب درآمد در کنار تحصیل و متقاضیان شغل دوم  می توانند با جذب سفارش از طریق روش های آنلاین یا در شبکه های اجتماعی به کسب درآمد بپردازند . 

در شروع کار ، جهت افزایش بازدهی و موفقیت بیشتر بازاریابان ، آموزش های مقدماتی اصول بازاریابی توسط یک بازاریاب متخصص به ایشان داده خواهد شد .  
بازاریابان در برخورد با مشتری ، ملزم به رعایت آداب معاشرت مرسوم در اجتماع ایران و حفظ شان و احترام مشتری هستند .
کلیه بازاریابان موظف به اعلام تعرفه واحد مصوب نوین نقش به مشتریان هستند .
سهم بازاریابان از هر فروش ، 10% مبلغ کل سفارش بوده و بلافاصله پس از تسویه مشتری به بازاریاب پرداخت خواهد شد . 
در آغاز همکاری ، یک قرارداد به امضاء طرفین می رسد و وجه نقد یا اوراق اعتباری مانند چک یا سفته به عنوان ضمانت حسن انجام تعهدات از متقاضی بازاریابی دریافت خواهد شد . 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر از طریق پل های ارتباطی زیر پاسخگوی شما هستیم

66126993
66127858
09109867022


info@novinnaghsh.ir
novin500@yahoo.com
www.novinnaghsh.ir
 

بالا